Tillbaka till samtliga rapporter

Stora stenar

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 14:53, söndag 4 augusti 2019

Skickades till Markaryd, 1 minut senare

Det ligger stora stenar och grus på parkeringen. Detta gör att kommer man åt en stor sten på fel sätt med däcket kan stenen skjutas iväg likt en projektil. Bör åtgärdas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?