Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköarna omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 13:58, mån 22 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej ! Kan ni gärna flytta trafiköarna tillbaka så att dem hinder den snabba trafiken ?

Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:34, tis 23 juli 2019

  • Ärendet blir löst under dagen, tack för din anmälan!

    Postat anonymt 11:06, tis 23 juli 2019

  • Löst för länge sedan

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:52, ons 2 oktober 2019

  • Tack nn

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:10, ons 2 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.