Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköarna omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 13:58, måndag 22 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej ! Kan ni gärna flytta trafiköarna tillbaka så att dem hinder den snabba trafiken ?

Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:34, tisdag 23 juli 2019

  • Ärendet blir löst under dagen, tack för din anmälan!

    Postat av Ale kommun (Linus Lindholm) 11:06, tisdag 23 juli 2019

  • Löst för länge sedan

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:52, onsdag 2 oktober 2019

  • Tack nn

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Oscar 13:10, onsdag 2 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?