Tillbaka till samtliga rapporter

Slukhål

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:21, söndag 21 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Litet sk ”slukhål” på gångvägen under Starrkärrsvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:34, måndag 22 juli 2019

  • Ärendet ska nu vara löst, tack för anmälan!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Linus Lindholm) 14:11, måndag 22 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?