Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 15:19, fre 19 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:09, mån 22 juli 2019

  • Hej Denna är åtgärdad

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:48, tors 12 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.