Tillbaka till samtliga rapporter

Dåligt underhållen gata..

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 17:30, onsdag 10 juli 2019

Skickades till Söderhamns kommun, 4 minuter senare

Stora hål i vägen, samt måste klippa träden efter vägen mittemot Faxeholmens fastighet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?