Tillbaka till samtliga rapporter

Asfalt saknas vid trafkbula

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Susanne Svensson, 20:14, onsdag 10 juli 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Varför asfalteras det inte här? Har tyvärr sett ut så här i månader. Väldigt trafikerad väg i anslutning till cykelbana, korsningen Norrgatan/Rundelsgatan. Många barn som passerar här till och från skolan. Vid trafikbulan saknas det asfalt helt och vägen är i mycket dåligt skick. Hål, stora stenar och nivåskillnader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:24, onsdag 7 augusti 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Susanne Svensson 06:10, torsdag 5 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?