Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 19:11, tisdag 9 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Klotter på skejtbanan...

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:35, onsdag 10 juli 2019

  • Hej! vi ser till att få bort klottret torsdag morgon.

    Postat av Ale kommun (Anders Alfredsson) 15:37, onsdag 10 juli 2019

  • Åtgärdat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Anders Alfredsson) 10:34, fredag 12 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?