Tillbaka till samtliga rapporter

Per-nilla@telia.com

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Per Ekelund, 22:01, måndag 1 juli 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Det är ingen gatubelysning på hela Ingaredsgatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:30, tisdag 2 juli 2019

  • vi hade kabelfel i området, detta är nu åtgärdat och det ska nu lysa i området.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 10:12, tisdag 2 juli 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:12, tisdag 2 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?