Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköarna omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler, anonymt 09:09, måndag 1 juli 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Trafiköarna är igen (och igen och igen) omplacerad. Kan ni gärna skruva dem på marken? Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Vi överför ärendet till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:22, måndag 1 juli 2019

  • Detta är nu åtgärdat

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:36, tisdag 2 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?