Tillbaka till samtliga rapporter

Dött träd

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage av Lotta Parkvall, 20:26, söndag 30 juni 2019

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Vid cykelvägen utanför islinge förskola är ett av träden dött tyvärr.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?