Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa, ingen lys på kvällarna

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Thomas, 11:15, måndag 24 juni 2019

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Trasig gatubelysning i typ 2 månader

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?