Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter i vägtunneln

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning gator av Emil Jacobson, 12:45, söndag 23 juni 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Klotter i vägtunneln

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:06, måndag 24 juni 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 07:06, måndag 24 juni 2019

  • Vems ansvar är det då?

    Mvh Emil

    Postat av Emil Jacobson 13:13, lördag 29 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?