Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningsstolpe avkörd.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Mats Hallgren, 23:17, söndag 16 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Vid infarten till sålanda är en vägbelysnings stolpe avkörd av fordon. Lutar kraftigt och ledningen över grusväg är spänd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:03, måndag 17 juni 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Mats Hallgren 23:40, söndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?