Tillbaka till samtliga rapporter

Vattenläcka?

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 20:17, söndag 16 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det bubblar upp vatten ur en brunn märkt "BP".

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:29, måndag 17 juni 2019

  • Hej Det var en brandpost som var trasig och den stängdes under kvällen 16 juni av beredskapspersonal.

    Med vänlig hälsning/ VA- enheten

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (ardawan.ibrahim@ale.se) 08:46, torsdag 20 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?