Tillbaka till samtliga rapporter

I början av Ringgatan vid infart från Nybrogatan är det ett stort hål i gatan.

Anonym rapport i kategori Gator, skyltar och parkering, 12:04, torsdag 13 juni 2019

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Detta hål har varit under en lång tid, det är mycket trafik här, skolbussar mm. Mvh familjen Thomsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Jag skickade för några dagar om ett stort hål på Ringgatan. Jag har inte fått någon bekräftelse av er att ni tagit emot detta. Mvh Anki Thomsen

    Postat anonymt 20:31, måndag 24 juni 2019

  • Lagning är beställd.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat anonymt 11:56, måndag 1 juli 2019

  • Det har kommit in ytterligare synpunkter angående detta hål i vägen på Ringgatan

    Postat anonymt 08:48, onsdag 10 juli 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:26, torsdag 11 juli 2019

  • Lagat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:31, fredag 26 juli 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.