Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning motionsspår

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Kristian Jonasson Sand, 23:25, måndag 10 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Belysning på spåret i Skepplanda verkar ej fungera....borde lysa kl 23:23 på kvällen...?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Vet inte exakt när belysningen släcks men mellan 22:00-23:00 tror jag, vi belyser inte spåret senare en så.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 07:13, tisdag 11 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?