Tillbaka till samtliga rapporter

Nedsågade/nedfallna grenar ligger och skräpar på grönytan vid sidan av Kvarnabovägen. Platsen är strax efter nedfarten till Albotorget.

Rapporterat i kategori Träd och buskage av Tove, 17:44, fredag 7 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Grenar, ris som legat här i många veckor nu och bör forslas bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt för handläggning. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:37, måndag 10 juni 2019

  • Hej! Grenarna är nu borttagna.

    MVH Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Anders Alfredsson) 14:09, tisdag 11 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?