Tillbaka till samtliga rapporter

En massa ris längs vägkanten

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 16:27, fredag 7 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

En massa ris längs hela vägkanten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:12, måndag 10 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?