Tillbaka till samtliga rapporter

Stora hålor på ÄIKs parkering

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 20:23, mån 27 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Stora hålor på ÄIKs grusparkering som behöver åtgärdas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:50, tis 28 maj 2019

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:33, tisdag 14 januari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.