Tillbaka till samtliga rapporter

Tät dagvattenbrunn

Rapporterat av iOS i kategorin Igensatt brunn, anonymt 10:21, onsdag 22 maj 2019

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Igensatt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, brunnen ligger på privat mark och är således inget som vi kan åtgärda.

    MVH / Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 08:42, torsdag 20 juni 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.