Tillbaka till samtliga rapporter

Lyktstolpe nerkörd och bortplockad

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:35, tors 16 maj 2019

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Lyktstolpen blev nerkörd för snart 6 veckor och det är på Vedbyvägen 97

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:53, tors 13 juni 2019

  • För 5 veckor sen blev vi lovade att det skulle vara fixat inom en månad. Det går inte att kommunicera med kommunen. Finns ingen ansvarig som man får prata med eller att man blir lovad att de ska ringa tillbaka. Det är 3 månader sen vi anmälde det.

    Postat anonymt 08:35, fre 12 juli 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:37, fre 9 augusti 2019

  • Byts vid ombyggnad av väg.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:11, tis 3 september 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:33, lör 7 september 2019

  • Anläggningen är under ombyggnad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:48, tors 3 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.