Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat i kategori Nedskräpning och klotter av Michel Tränefors, 08:24, onsdag 15 maj 2019

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Nedskräpning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hämtas så fort tiden finns

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:08, onsdag 15 maj 2019

  • Hämtad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:55, fredag 17 maj 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?