Tillbaka till samtliga rapporter

Bortforsling!?

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:10, tis 14 maj 2019

Skickades till Söderhamns kommun, 5 minuter senare

I många år har detta legat trots upprepade påstötningar om bortforsling. När kan man hoppas på att detta blir åtgärdat? 2019 eller ännu senare?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:39, tis 11 juni 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:57, fre 12 juli 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:57, mån 12 augusti 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:06, mån 16 september 2019

  • Kors i taket, ännu är inte undrens tid förbi! I söndags 190922 höll man på att lasta och frakta bort stammar, grenar och sly. Det tog bara några år!? Möjligen kan det ha att göra med att man skall bygga GC-väg med belysning och beläggning. Skönt att det äntligen blir gjort....

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:45, mån 23 september 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.