Tillbaka till samtliga rapporter

Soptunna för hundbajs

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 18:19, onsdag 1 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Ser tråkig ut, Samt bättre om behållaren kommer högre upp s blir den inte sönder kissad. Så ny stolpe och behållare.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • *Kategori ändrat från ‘Avfall och återvinning’ till ‘Park/Grönyta’*

    Postat anonymt 08:11, torsdag 2 maj 2019

  • Hej och tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:12, torsdag 2 maj 2019

  • Hej! Vi fixar detta idag tisdag.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:41, tisdag 7 maj 2019

  • Inget åtgärdat kl 22:31 tisdag...!

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 22:33, tisdag 7 maj 2019

  • Tack för din anmälan. Enheten är meddelad. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:21, onsdag 8 maj 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:47, torsdag 30 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.