Tillbaka till samtliga rapporter

Gatunamn saknas med skylt

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Kristoffer lindros, 07:15, tisdag 23 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Gatunamn saknas med skylt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej området tillhör fortfarande exploatören mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 08:52, tisdag 23 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?