Tillbaka till samtliga rapporter

Parkgatan uppgrävd och sedan inte åtgärdad.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 05:34, tis 23 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Parkgatan uppgrävd för flera månader sedan pga arbete med avloppsrör. Gatan har sedan inte åtgärdats utan man har bara fyllt igen hålen med sand och sten. Många barn går och cyklar på väg till skolan här.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:04, tis 21 maj 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?