Tillbaka till samtliga rapporter

Säckar med skräp

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 18:02, måndag 22 april 2019

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Ligger två säckar med burkar och flaskor i buskaget. Har legat där i flera år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:15, lördag 1 juni 2019

  • Jag för din anmälan och ursäkta för den mycket sena återkopplingen, vi skickar personal till platsen för att kontrollera/åtgärda.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 10:02, måndag 21 oktober 2019

  • Problemet är nu åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 12:04, måndag 21 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?