Tillbaka till samtliga rapporter

Brunnslock är trasigt och ligger inte helt över brunnen

Rapporterat i kategori Park av Birgitta Hansson, 13:16, fredag 19 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Trasigt brunnslock i stadsparken ganska nära röda tåget

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?