Tillbaka till samtliga rapporter

Brunn upphöjd ca flera cm. Farligt för gående och cyklister.

Rapporterat i kategori Vatten och avlopp av Annie, 15:58, måndag 15 april 2019

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Upphöjt flera cm. Det uppkom under vintern. Behöver åtgärdas. Infarten till domherrevägen 21 och 23. Tack på förhand!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Pågående.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Forshaga kommun (tord.hellstrom@forshaga.se) 08:43, tisdag 16 april 2019

  • Klar

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun (tord.hellstrom@forshaga.se) 12:27, torsdag 18 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?