Tillbaka till samtliga rapporter

Blockerat - svåra att hinna se i mörker

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Hans Eriksson, 12:44, söndag 14 april 2019

Skickades till Stockholm, 1 minut senare

Anmält för typ 3 v sedan men ser likadant ut. Varför är de där? Hindra bilar? Gör en S-chikan med utrymme för cykelkärra / barnvagn.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ser inte ut som att det hänt något och har inte fått någon respons från staden förutom att entrepenören är vidtalad.

    Postat av Hans Eriksson 12:59, söndag 12 maj 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Hans Eriksson 13:53, söndag 9 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?