Tillbaka till samtliga rapporter

Ej sopat

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 11:54, fredag 12 april 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

När kommer ni och sopar undan gruset på Dalhemsvägen, en del av Nytorpsvägen och Hövägen från Nytorpsvägen och upp mot hållplatsen. Mängder med grus på vägarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    All upptagning av flis ska färdigt vecka 17.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:23, fredag 12 april 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 16:19, fredag 10 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.