Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Anonym rapport i kategori Avfall och återvinning, 20:50, måndag 8 april 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

En svart sopsäck full med skräp ligger invid vägen strax innan infarten till Jennylundsområdet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! vi tar bort säcken snarast.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:49, tisdag 9 april 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.