Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig GC grind

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 19:47, söndag 7 april 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Låsningen av grinden fungerar ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din amälan.

    Ärendet är överfört till berörd vägförening..

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:50, måndag 8 april 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:34, söndag 5 maj 2019

  • Ursäkta sen återkoppling. Grinden är inte uppsatt av vägföreningen och kommer inte att underhållas. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:39, måndag 23 september 2019

  • Vägföreningen hälsar att de efter beslut i styrelsen kommer att laga grinden. Vi sätter ärendet som löst.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:43, onsdag 25 september 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?