Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:23, tis 19 mars 2019

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Trasig lampa.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärd är gjord.. Forshaga kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:21, tis 16 april 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.