Tillbaka till samtliga rapporter

Fallande träd

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 13:20, torsdag 14 mars 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Träd har blåst omkull lutar mot ett annat träd

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:15, torsdag 11 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?