Tillbaka till samtliga rapporter

Stora hål i vägen efter tung trafik

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Tobias Holmberg, 09:21, torsdag 14 mars 2019

Skickades till Trafikverket, 3 månader, 3 veckor, 1 dag, 5 timmar, 18 minuter senare

Stora hål i korsning efter tung trafik. Har varit så i många år och lagas väldigt dåligt ibland. Dags att asfaltera om ordentligt i korset.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:55, torsdag 11 april 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:18, fredag 10 maj 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:20, fredag 7 juni 2019

  • Kategori ändrat från ‘Gator, skyltar och parkering’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Klippans kommun (Michel Tränefors) 15:39, fredag 28 juni 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Tobias Holmberg 23:01, fredag 26 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?