Tillbaka till samtliga rapporter

Söndrig papperskorg

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 12:24, tisdag 12 mars 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Någon har gjort sönder papperskorgen så skräpet låg på marken. Skräp är upplockat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Emil Jacobson 22:19, tisdag 2 april 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 22:20, tisdag 2 april 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 22:20, tisdag 2 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?