Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter ingareds affär

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 08:56, måndag 11 mars 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

Klotter på fönster på ingareds affär

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Inte kommunens ansvar utan fastighetsägaren problem tyvärr

    Postat anonymt 09:45, måndag 11 mars 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 09:45, måndag 11 mars 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.