Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter i vägtunnel

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning gator av Emil Jacobson, 16:52, måndag 4 mars 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Klotter i vägtunneln, ser för tråkigt ut!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:16, måndag 1 april 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:23, måndag 29 april 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:44, torsdag 27 juni 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 12:44, torsdag 27 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?