Tillbaka till samtliga rapporter

Gatunamn skylt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar av Kristian Jonasson Sand, 07:12, onsdag 27 februari 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Det saknas skylt med Gatunamn Garverigränd, vilket gör svårt för ambulans, Taxi osv att hitta denna gatuadress.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:44, onsdag 27 februari 2019

  • Skylt beställdes förra veckan och kom idag så inom kort skall det sättas upp.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 13:02, tisdag 5 mars 2019

  • Bra!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kristian Jonasson Sand 17:09, onsdag 27 mars 2019

  • Skyltarna är nu på plats

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:39, torsdag 28 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?