Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:29, torsdag 21 februari 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Gatubelysning trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El för åtgärd. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:59, torsdag 21 februari 2019

  • Ale El kommer att åtgärda enstaka lampor vid nästa rondering som är i början av april. Hälsningar Kontaktceneter

    Postat anonymt 10:51, fredag 22 februari 2019

  • Ale El hälsar att alla lampor lyser. De har kollat vid flera tillfällen. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:10, torsdag 11 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?