Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:38, måndag 11 februari 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Lampan trasig. Övriga gatlampor på vägen lyser.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:04, tisdag 12 februari 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:29, måndag 11 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?