Tillbaka till samtliga rapporter

Förstörd parkerking och vägskylt

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar av Kristian Matic, 18:47, måndag 11 februari 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

En parkeringsbom med skylt har blivit påkörd enlig bild.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:15, måndag 11 mars 2019

  • Lösningen blev väldigt bra 👍

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kristian Matic 21:17, måndag 8 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?