Tillbaka till samtliga rapporter

Plogning saknas

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbanor, anonymt 09:44, torsdag 7 februari 2019

Skickades till Ekerö, 1 minut senare

Det plogas inte vid den asfalterade sidan där vi från Humlegränd kommer över mot gångbanan till Fållvägen och busshållplatsen Fårhagen.

Det är alltså en asfalterad liten sida som gör att vi slipper gå på vägen till hållplatsen.

Har inte alltid plogats förut men oftast men inte i år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Denna väg ansvarar Trafikverket de nås på 0771-921 921

    Postat anonymt 09:52, fredag 8 februari 2019

  • Denna väg ansvarar Trafikverket de nås på 0771-921 921

    Tillstånd ändrat till: Kunde ej åtgärda

    Postat anonymt 09:53, fredag 8 februari 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.