Tillbaka till samtliga rapporter

En trafikskylt som någon kört ner och ett brunnslock som saknas

Rapporterat i kategori Övrigt av Kristina, 15:07, onsdag 6 februari 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Någon har kört ner en vägskylt och kanske samtidigt gjort sönder 1 st brunnslock. Brunnslocket är bara i smulor.Rädd att små barn ramlar i. Finns 2 förskolor i närheten.Har varit så här i 1,5 år. Har sagt till boende på Axelinas väg. Har inte hänt något.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 16:20, onsdag 6 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?