Tillbaka till samtliga rapporter

Flera gatlyktor ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:21, söndag 3 februari 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Längs hela kurvan fram mot rondellen saknas ljus.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:07, måndag 4 februari 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:19, söndag 3 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?