Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig skylt vid infart till lägenhetsområde, högagärdsgatan

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 12:13, lördag 2 februari 2019

Skickades till Borås, 1 minut senare

Hittade det precis. Trasig körriktningskylt som troligen har flyttats till andra sidan vägen med vilja. Högagärdsgatan som korsar med Hultagatan och Hultabackegatan. Koordinater gps: 57.719871,12.975312 Tack.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:03, måndag 4 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?