Tillbaka till samtliga rapporter

Glapp i lyktstolpe

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Therese Åslund den 22:17, fredag 11 januari 2019

Skickades till Söderhamns kommun, 3 minuter senare

Längst upp på bild är en vändplan med en lyktstolpe som lyser till och från.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:55, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?