Tillbaka till samtliga rapporter

Glashalt

Rapporterat av iOS i kategorin Vinterväghållning av Kristian Jonasson Sand, 07:14, onsdag 9 januari 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Glashalt på gång ytor på Alvhems fsk, så här är det varje vinter att ingen sandar eller flisar varför....?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:10, onsdag 9 januari 2019

  • Hej! Ber om ursäkt för sen åtgärd, men nu är det flisat.

    MVH Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Anders Alfredsson) 08:54, onsdag 9 januari 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:25, onsdag 6 februari 2019

  • .

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:20, onsdag 6 februari 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?